USA TV

Etatinio spoksotojo pastebėjimai

Naujienos trumpai 0

by


2013-03-02

JAV televizijose dabar – pilotų sezonas, tad labai daug naujienų – apie į juos pakviestus aktorius. Kai kurie veidai – tikrai matyti. Tiesa, džiaugtis dar anksti – statistiškai, tik kas ketvirtas pilotas pavirsta serialu, o likusių mes dažniausiai taip ir nepamatome… Greta pilotų naujienų antplūdžio – iš numirusių prikelta „Drop Dead Diva“ („Primadonos mirtis“) ir iš tvarkaraščio pašalintas „Zero Hour“.

Anna Friel („Pushing Daisies“)
Anna Friel („Pushing Daisies“)

„Vatican“

Anna Friel („Pushing Daiseis“) dalyvaus Showtime kanalo dramos „Vatican“  piloto filmavimo. Čia ji vaidins kartu su Kyle Chandler, Matthew Goode ir Sebastian Koch. „Vatican“ – trileris apie dvasingumą, politiką ir galios žaidimus šiuolaikinėje katalikų bažnyčioje. Friel seriale vaidins kardinolo dukterį – pašėlioti mėgstančią niujorkietę.

Jeanine Mason - „So you think you can dance“ 5-to sezono nugalėtoja
Jeanine Mason – „So you think you can dance“ 5-to sezono nugalėtoja

„Delirium“

„So you think you can dance“ penktojo sezono nugalėtoja Jeanine Mason prisijungia prie FOX dramos „Delirium“ piloto komandos. Jau anksčiau paskelbta, kad šiame seriale vaidins Emma Roberts, Daren Kagasoff,  Billy Campbell, Gregg Sulkin ir Corey Reynolds. Drama paremta Lauren Oliver trilogija apie pasaulį, kur meilė yra paskelbta nelegalia ir gali būti panaikinta specialios procedūros pagalba.

 

„Drop Dead Diva“
„Drop Dead Diva“

„Drop Dead Diva“

Retas atvejis serialų padangėje – Showtime atgaivino anksčiau atšauktą serialą „Drop Dead Diva“ („Primadonos Mirtis“). Apie serialo atšaukimą buvo pranešta dar sausį, bet dabar kanalo vadovai apsigalvojo. Pagrindinė atšaukimo priežastis – tuomet nepavyko surasti tiek kanalui, tiek studijai patrauklaus kaštų taupymo sprendimo. Matyt, viešas atšaukimas tebuvo tik derybinės taktkos dalis.

„Zero Hour“
„Zero Hour“

„Zero Hour“

Prastesnės naujienos – ABC serialo „Zero Hour“ stovykloje. Kanalas pašalino serialą iš tvarkaraščio vos po 3 serijų. Tokia baigtis nestebina – po silpnos premjeros (1.4 reitingas) sekė dar prastesni reitingai – trečioji serija pritraukė vos 1.0 reklamos pardavimams svarbios 18-49 m. amžiaus auditorijos. Kol kas nėra žinių, ar žiūrovai turės progą pamatyti visas 13 užsakytų serijų – galbūt joms atsiras vietos vasaros tvarkaraštyje.

Will Rothhaar
Will Rothhaar

„Wild Blue“

FOX kanalo draminio piloto „Wild Blue“ kolektyvą papildė net 3 nauji aktoriai: Will Rothhaar („Battle: Los Angeles“), Josh Salatin („The Carrie Diaries“) ir Alano Miller („Damages“). Šis projektas pristatomas kaip „ER“ („Ligoninės priimamasis“), „the West Wing“ ir „Top Gun“ mišinys. Veiksmas vyksta JAV laivyno lėktuvnešyje, kur greta trumpo nusileidimo tako ir branduolinio reaktoriaus mažoje erdvėje verda 6000 žmonių gyvenimas.

Annie Potts
Annie Potts

„Murder in Manhattan“

Annie Potts („GCB“/„Dievobaimingos kalės“) keliasi į Manheteną ir vaidins detektyvę-mėgėją naujos ABC komiškos dramos (dramedy) „Murder In Manhattan“ pilote. Potts vaidins turtingą našlę Blythe Sutton, kurią į detektyvės darbą traukia tai, kad jos antrojo vyro žmogžudystė taip ir liko neišaiškinta. Kartu su ja dirba jos duktė Lex (Bridget Regan), seriale taip pat vaidins Enver Gjokaj, Brendan Hines ir Shirley Rumierk. Serialo vykdantysis prodiuseris – aktorius Ryan Reynolds.

Dennis Haysbert
Dennis Haysbert

„Backstrom“

Iš „The Unit“ („Būrys“) ir 24 („24 valandos“) pažįstamas Dennis Haysbert vaidins CBS kriminalinės dramos „Backstrom“ pilote. „Bones“ („Kaulai“) kūrėjo Hart Hanson naujasis projektas paremtas švediškų Leif G.W. Persson knygų serija, kuri aprašo apkūnaus ir grubaus detektyvo Backstrom’o  nesėkmingus bandymus pasikeisti. Haysbert’as vaidins vieną iš šio detektyvo kolegų – visišką jo priešingybę.

Praėjusį sezoną „Bones“ autorius bandė paleisti kitą serialą – „The Finder“ (FOX kanale). Deja, reitingai nebuvo pakakankamai geri, kad serialas būtų pratęstas. Galbūt CBS kanale Hanson’ui  pasiseks geriau?

Mary McCormack
Mary McCormack

„Welcome to the Family“

Pernai pasibaigusios dramos „In Plain Sight“ („Liudininkai“) žvaigždė Mary McCormack išbandys save komikės amplua. Ji tapo viena iš pagrindinių NBC komedijos piloto „Welcome to the Family“ veikėjų. Komedija seks kultūrinius konfliktus, kylančius kai baltaodžių ir lotynų-amerikiečių šeimas netikėtai sujungia jų atžalų meilė ir netrukus nutikęs neplanuotas nėštumas. Seriale taip pat vaidins Mike O’Malley, Ella Rae Peck ir Aramis Knight.